Nimbuzz

Nimbuzz (S60 5th) 2.3

Nie pogadasz - komunikator bez wad

Zalety

  • Doskonała jakość rozmów
  • Działa bardzo stabilnie
  • Duża ilość obsługiwanych protokołów

Wady

  • Jeśli nie masz odpowiedniego abonamentu, rachunki za przesyłane dane będą ogromne

Doskonały
9

Nimbuzz to doskonały komunikator. Można za jego pomocą prowadzić darmowe rozmowy tekstowe i głosowe z użytkownikami różnych komunikatorów, a nawet serwisu społecznościowego Facebook.

Nimbuzz to bardzo wszechstronna aplikacja. Pozwala kontaktować się ze znajomymi używającymi Gadu-Gadu, Skype, Yahoo! Messenger, Google Talk, MSN Messenger, Facebook oraz innych komunikatorów, w tym wykorzystujących protokół Jabber. Program w wersji dla Symbian pozwala też rozmawiać przez telefonię SIP oraz korzystać z Twittera.

Nimbuzz posiada bardzo intuicyjny interfejs i jego obsługa nie sprawia kłopotów. Rozmowy głosowe są możliwe tylko przy podłączeniu do sieci WiFi. Pozwala to uniknąć znacznych kosztów. Jeśli korzystamy z usługi SkypeOut, za pomocą Nimbuzz można również dzwonić na telefony stacjonarne na całym świecie. Jakość rozmów jest znakomita. Aplikacja pod tym względem znacznie wyprzedza konkurencję.

Nimbuzz to zdecydowany lider wśród komunikatorów i aplikacji VoIP. Działa bardzo stabilnie, zapewnia doskonałą jakość rozmów i wspiera najpopularniejsze protokoły.

Nimbuzz

Download

Nimbuzz (S60 5th) 2.3

Opinie użytkowników o Nimbuzz